Mesaj gönder
Ana sayfa

Wangstone Metal Sculpture Co., Ltd.

Çin Wangstone Metal Sculpture Co., Ltd. Sertifikalar
Nakliyeden kuruluma kadar her şey mükemmel çalıştı. Size ve inşaat ekibinize teşekkür ederiz. Harika iş! Artık Pennsylvania'da kurulu bir parçanız var.

—— Jeff, ABD

Çeşme muhteşem görünüyor. Arka bahçede yeni bir şeye ihtiyacımız var.

—— Morgana, Avustralya

Sizin usta mükemmel sanat eseri için iltifat hak ediyor. Heykelcik harika göründüğü için esnaf için övgü.

—— Richard,ABD

İşaretler çarpıcı - Büyük İş Teşekkürler!

—— Chris, İngiltere

Ben sohbet şimdi

Wangstone Metal Sculpture Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Wangstone Metal Sculpture Co., Ltd. Wangstone Metal Sculpture Co., Ltd. Wangstone Metal Sculpture Co., Ltd. Wangstone Metal Sculpture Co., Ltd. Wangstone Metal Sculpture Co., Ltd. Wangstone Metal Sculpture Co., Ltd. Wangstone Metal Sculpture Co., Ltd. Wangstone Metal Sculpture Co., Ltd. Wangstone Metal Sculpture Co., Ltd. Wangstone Metal Sculpture Co., Ltd.
<-Video Images->

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Batı Avrupa
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : WANGSTONE
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : 3,000,000-4,000,000
Yıl kurulan : 2004
İhracat p.c : 90% - 100%
Wangstone, 1990'larda taş işine başladı ve 2004'te taş ve metal sanatlarını kapsayan iş dünyasına yayıldı. Kaliteli ürünler üretmek, sunduğumuz tek hizmet değil, hızlı teklifler, birçok format tarafından desteklenen eksiksiz tasarım hizmeti, haftalık raporlar, tüm aşamalarda tam denetimdir. üretimden gemiye yükleme, hepsi dijital resimlerle destekleniyor. Satış sonrası kolay iletişim ve mükemmel servis, müşterilerimize Çin'deki metal heykel ve taş ürünlerini satın almalarını kolaylaştırıyor.

Daha profesyonel ve rekabetçi olmak için, Wangstone metal heykel Ltd. şirketi Corten ve paslanmaz çelik heykellere odaklanan 2014 yılında kuruldu. Biz yetenekli tasarımcılar / sanatçılar, kalifiye işçi, mükemmel satış elemanı ve kaliteli sanat eserlerine katkıda bulunan profesyonel QC müfettişleri, kendi.

Kusurları ortadan kaldırmak ve bitmiş ürünü iyileştirmek ve Wangstone'u yıllarca birçok ödül ve ödüller kazandıran bir mükemmellik kültürünü desteklemek için operasyonel süreçlerimizi sürekli olarak iyileştirmeye çalışıyoruz.

İletişim bilgileri
Wangstone Metal Sculpture Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. David Wang

Tel: 86-592-5175705

Faks: 86-592-2205708

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)